Уся Небесна Сотня обрала Україну

21 листопада – День Гідності і Свободи.

Мета запровадження пам’ятної дати – утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку 21 століття, а також вшанування патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та в листопаді 2013 – лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Від тоді у нас появилась Небесна Сотня і «Пливе кача» стало гімном скорботи за загиблими в мирній акції,  тих, що назавжди залишилися на Майдані.

«Ми назавжди лишилися на зимовій бруківці, щоб для неї настала нова весна» - говорить 19 річний студент зі Сміли, головний герой повісті Марка Рудневича «Я із Небесної Сотні».  Книга видана двома мовами в одній обгортці для тих, хто не розуміє української.  Зараз видано багато документальних матеріалів, спогадів учасників тих подій та художніх творів. Деякі є в фонді бібліотеки Червоноградського ліцею, про що і подальша розповідь.

Дистанційне навчання

G-Suite for Education - пакет хмарних сервісів Google
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів
 

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор