Поспішайте любити, щоб бува не спізнитись

20 жовтня 2021 року було дуже позитивним для учнів 10-Д3 класу ліцею. В гості до бібліотеки завітала Членкиня асоціації українських письменників Леся Гук. Чарівна жіночка, котра доносить до людей «свої роздуми силою слова. Не чекаю слави і похвали. Хочу, щоб мої вірші жили серед людей, щоб їх читали». Педагог за фахом, поезія – її хобі.

Сама видає свої збірки, має їх сім. «Головне для творчості – мати свою Музу. Муза квартирує в голові: часом живе, а часом йде до інших та повертається» - стверджує п. Леся.

Учні підготували Поетичний вернісаж під керівництвом учителя української мови та літератури Солган О.П. за творами поетеси. Оля Владика, 5(9)-Б виконала «Морський вальс» під супровід гітари (Віка Новосад 11-Б). Приємним подарунком і сюрпризом стала нова пісня на слова Лесі Гук «Як мало ми говорим про любов» Автор музики Гандз Т.В., вчитель музики ліцею. Вперше виконали її Харкевич Настя і Дністрянська Дарія (10-Д3),  прозвучала також пісня «Україна рок-н-рол», Аліна Науменко (10-Д4).

Нікого не залишило байдужим прочитання поезії «Летять лелеки над селом вгорі» Уляною Захарко. Вірш про загиблих на російсько-українській війні.

Та найціннішим на таких зустрічах є читання поезій автором, живе спілкування. Щемкі напутні слова майбутнім випускникам, вміння бачити красу в усьому, цінувати кожну мить, не забувати говорити слова любові своїм батькам і один одному – такі теми звучали і обговорювались. Байдужих не було. Щедрими були і побажання учнів.

А ще приємно, що фонд бібліотеки поповнився новою збіркою Лесі Гук «І сповідь, і молитва, і розмова…», котру подарувала гостя.

Надіюсь, що подальше спілкування з автором і її поезією відбуватиметься в соціальних мережах.