З Днем захисників та захисниць України

Висловити слова щирої вдячності людям, які захищають Незалежність України й продовжують відстоювати її сьогодні зібралася уся шкільна родина Червоноградського ліцею.

До дня захисника та захисниць України у Червоноградському ліцеї було проведено благодійну акцію "Зігріємо серця нашим Захисникам". Учні ліцею підготували подарунки нашим воїнам: продуктовий набір- посилку для воїнів АТО; підготували сценку із відеопривітанням; намалювали малюнки, вітальні листівки, написали листи для наших воїнів, у яких учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали Захисникам України благополуччя і сил, здоров'я і щастя, мужності, стійкості, витримки.

Дякуємо захисникам України за їхню мужність і героїзм, які вони проявляють захищаючи незалежність та цілісність нашої держави.

Ролі виконували:

Віка -  Аліна Науменко

Іван - Максим Краковецький

Саша - Лесь Олексій

Люда - Олександра Карплюк

Марія - Анастасія Харкевич

Лікар-реабілітолог - Вікторія Ворйтович

Олексій - Віталій Тимчук

Режисер та автор тексту - Наталія Гомонко

Оператори - Діана Гудзик, Марта Марусевич

Монтаж - Вікторія Новосад

Учнівське самоврядування вітає наших захисників з їхніми святом! Дякуємо, що захищаєте нас!

Декламує Науменко Аліна, учениця 10-Д4 класу