Учнівське самоврядування долучилося до створення квесту

14-15 травня, Президент Червоноградського ліцею, Пачковська Христина, та обидвоє її заступників, Лапчак Дмитро та Сметана Ярослав, а також координатор учнівського самоврядування Ткаченко Максим взяли участь у міжнародному семінарі зі створення квестів у межах проєкту “Відкриття скарбів спадщини рідного краю”. Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, яку фінансує Фонд “Освіта для демократії”.

Протягом двох днів, представники учнівського самоврядування ліцею, ознайомлювалися з методикою створення квестів від польських партнерів, а також брали участь у створенні власного квест-маршруту околицями нашого міста. Кожне учнівське самоврядування, що було запрошене долучитися до проєкту, працювало над своїм відрізком маршруту та спільно створювали (завдяки чіткій деталізації) карту маршруту та скарб, який потрібно буде відшукати.

Це були два цікавих дні! Віримо, що ви зможете оцінити спільну роботу команд, особливо – нашої))))

HUMAN Уроки - платформа перевірки і тренувань знань