Та не однаково мені…

Та не однаково мені…

Ті слова Тараса Шевченка стали епіграфом зустрічі десятикласників Червоноградського ліцею із авторами творів про російсько – українську війну, котра проходила в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму військових письменників. Модератор Покотило Ірина – працівник центральної бібліотеки. 

15 березня 2021 року гостями літературної вітальні  були учасник бойових дій, колишній учень нашої школи Ілля Тітко та український сценарист  і письменник, автор кількох телешоу Сергій Дзюба.
«Можливо, комусь, знадобиться мій рецепт, комусь допоможе. Я буду дуже щасливий, якщо хоча б одній людині ця книга допоможе  пережити тяжкі стреси», - такі слова сказав Ілля Тітко. Саме він є автором книги спогадів «Формула крові». Дуже тішить, що два примірники цієї книги з автографом  поповнять фонд бібліотеки, тому хочу висловити велику подяку автору за подарунок.

Творчий тандем талановитих, небайдужих українців Дзюба – Кірсанов на нашій зустрічі представляв п. Сергій. Щирі  і правдиві слова про інформаційну війну в Україні не залишили байдужим нікого в залі. І саме вони ведуть боротьбу за думки нашої молоді. Адже війна не тільки там, де стріляють. «…Війна триватиме, доки таких як Ходок і Манекен, не буде знищено. До повного звільнення України від кровожерливих найманців і сепаратистів…Бо Україна єдина! Це його рідна земля, яку потрібно захищати навіть ціною власного життя»,- пише автор в анотації до військового детективу «Позивний «Бандерас»». За сторінками книги створено  одноіменний фільм, котрий був високо оцінений на міжнародній прем’єрі в Торонто.

Стус - відомий і невідомий. Саме так і тому роман «Заборонений. Історія життя і боротьби Василя Стуса» авторства Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова  покликаний пролити світло на цю легендарну особу. «За мною стояла Україна, мій пригноблений народ, за честь котрого я мушу обставати до загину», - писав Стус у записах «З таборового зошита», - опублікованих за кордоном.

Дуже хвилюючою і теплою, емоційною і пізнавальною була наша зустріч. Щирі слова зі сльозами на очах Іллі Тітка і такі прості, натхненні слова Сергія Дзюби про пережиття на війні, поїздки по блокпостах, про те, як роздавали книги нашим бійцям, ще й зараз не дають змоги мені і нашим учителям вгамувати емоції.  

Ще одним гостем була Закус Г.В., консультант ЦПРПП, котра разом з нами придбала книги Сергія Дзюби і Артемія Кірсанова, чим  долучилась до збору коштів для видання чергової книги про події в зоні АТО. Фонд бібліотеки поповнять також «Заборонений» та «Позивний «Бандерас»».

 

0
0
0
s2sdefault

Дистанційне навчання

HUMAN Уроки - платформа перевірки і тренувань знань
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор