Тим, хто віддав своє життя за наше майбутнє

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, який в Україні відзначають щороку 20 лютого, аби вшанувати подвиг учасників Революції гідності та увіковічнити пам’ять про її Героїв.

Впродовж 19 лютого 2021 року в Червоноградському ліцеї пройшли заходи вшанування Героїв Небесної Сотні. Учні та педагоги читали вірші: Белінська Дарія, Бучма Софія, Василишин Яна, Гуменюк Олена, Савчук Вікторія – учениці 3(7)-А класу, Буцко Тарас – учень 3(7)-Б класу, практичний психолог і вчителька історії – Притулка Галина Василівна та виконували пісні: Гейко Анастасія – учениця 5(9)-А класу, Бучма Софія і Савчук Вікторія – учениці 3(7)-А класу в пам’ять про тих, чиє життя обірвалося в ці трагічні дні, сім років тому.

Учні з вчителями історії Возною Іриною Василівною та Притулкою Галиною Василівною спільно з завідуючою бібліотеки Кус Іриною Богданівною хвилиною мовчання вшановували загиблих Героїв, розповідали про ті трагічні дні лютого 2014 року та демонстрували книги з яких можна почерпнути знання про той період.

У бібліотеці було представлено книжкову виставку-роздум “Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе”.

А заключенням дня стали малюнки, які діти малювали на уроках мистецтва під керівництвом Кузьми Лесі Богданівни до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та проведена мовчазна акція “Ангели пам’яті”.

Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

У День пам’яті про той період ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

HUMAN Уроки - платформа перевірки і тренувань знань