"Різдвяні традиції України і Великобританії"

23 грудня 2020 року напередодні Різдвяних свят був проведений чудовий захід "Різдвяні традиції України і Великобританії" англійською і українською мовами,який підготували учні  2(6)-В класу під керівництвом свого класного керівника Богуш Олесі Олегівни. Метою заходу було ознайомитись з традиціями святкування Різдва в обох країнах, розширити світогляд учнів з країнознавчих матеріалів, виховувати шанобливе ставлення до культури, традицій і звичаїв свого народу і народу Великобританії.

На святі виконувались учнями українські колядки англійською мовою, а традиційні англійські колядки порівнювали з україномовними каверами у виконанні українського гурту "Шпилясті кобзарі".

Легендарний "Щедрик" Миколи Леонтовича відомий усьому світу під назвою "Carol of the Bells", прозвучав різними мовами: американською, іспанською, німецькою, японською, українською.

Учні також презентували вітальні слова на Різдво українською і англійською мовами.

І на завершення свята відбулась прем'єра відео-ролика привітання для вчителів з Новим роком та Різдвом Христовим.

P.S.Свято було проведене з допомогою ActivPanel by Prometheas. Дуже зручний і корисний гаджет. Отож, висловлюємо щиру подяку тим людям, які допомогли забезпечити Червоноградський ліцей такою сучасною технікою.

0
0
0
s2sdefault

Дистанційне навчання

G-Suite for Education - пакет хмарних сервісів Google
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів
 

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор