"Різдвяні традиції України і Великобританії"

23 грудня 2020 року напередодні Різдвяних свят був проведений чудовий захід "Різдвяні традиції України і Великобританії" англійською і українською мовами,який підготували учні  2(6)-В класу під керівництвом свого класного керівника Богуш Олесі Олегівни. Метою заходу було ознайомитись з традиціями святкування Різдва в обох країнах, розширити світогляд учнів з країнознавчих матеріалів, виховувати шанобливе ставлення до культури, традицій і звичаїв свого народу і народу Великобританії.

На святі виконувались учнями українські колядки англійською мовою, а традиційні англійські колядки порівнювали з україномовними каверами у виконанні українського гурту "Шпилясті кобзарі".

Легендарний "Щедрик" Миколи Леонтовича відомий усьому світу під назвою "Carol of the Bells", прозвучав різними мовами: американською, іспанською, німецькою, японською, українською.

Учні також презентували вітальні слова на Різдво українською і англійською мовами.

І на завершення свята відбулась прем'єра відео-ролика привітання для вчителів з Новим роком та Різдвом Христовим.

P.S.Свято було проведене з допомогою ActivPanel by Prometheas. Дуже зручний і корисний гаджет. Отож, висловлюємо щиру подяку тим людям, які допомогли забезпечити Червоноградський ліцей такою сучасною технікою.