«Як живеш підручнику?»

«Як живеш підручнику?». Таку назву мала зустріч гімназистів 1(5)-Б та 2(6)-В класів та членів гуртка «Живописець» із художником-оформлювачем Марією Михалюк. На початку ми зробили екскурс в минуле, переглянули книжкову виставку «Підручник твоїх батьків», згадали вимоги підручника для дітей. В процесі всі зрозуміли,  що і електронна, і друкована книга вимагає уваги і бережного ставлення до себе. Далі була захоплива розповідь про ілюстрування підручників. Адже в доробку пані Марії більше десяти робіт. Крім цього розробка логотипів, марок, оформлення дитячих книг, зошитів тощо. Гімназисти мали змогу прослідкувати шлях малюнка від ескіза олівцем до готової ілюстрації в книзі. Усіх надзвичайно зацікавила ця тема, тому від учнів лунало безліч запитань. Також разом рахували, які професії безпосередньо задіяні у створенні підручника.

Тривалою і зацікавленою була бесіда Марії Михалюк з десятикласницями, котрі гарно малюють. Вони саме зараз стоять на порозі вибору майбутньої професії, тому хотіли дізнатись якомога більше інформації щодо цього виду діяльності. 

В кінцевому результаті все звелось до того, що потрібно багато читати. Бо перш ніж намалювати ілюстрацію, то потрібно прочитати текст, який отримує художник-оформлювач від автора. Пані Марія працює на дому у спеціальній програмі на комп’ютері. А це все звісно ж вимагає додаткових знань, які вона черпає саме з книг. 

На завершення зустрічі гостя залишила свої побажання для гімназистів у скриньці «Раджу прочитати». 

0
0
0
s2sdefault

Дистанційне навчання

G-Suite for Education - пакет хмарних сервісів Google
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів
 

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор