«Веселинка» підкорює нові вершини

Танцювальні вітання від учнів Червоноградської гімназії, Зразкового хореографічного ансамблю «Веселинка»! Бажаєте почути неймовірно захопливу історію, як ми провели наші весняні канікули? Сподіваємось, Вам буде цікаво дізнатись.

Галаслива юрба заповнила сміхом автобус. І діти, і дорослі були у надзвичайно піднесеному настрої, готові до нових пригод за кордоном. Хоч попереду далека дорога через Польщу, Чехію і аж до Франції, ніхто не думав про втому, у думках були лише позитивні емоції.

Першою екскурсійною зупинкою була Прага, столиця Чехії. Ми ознайомились з її історією, багатим колоритом міста, гуляли празькими вулицями, Карловим мостом, бачили знаменитий на увесь світ годинник, підкорювали хвилі Велтави. Чудово провели час! Багато емоцій і фото-спогадів.

Далі по курсу головна ціль – «Веселинка» разом із нашим керівником, талановитим хореографом Монченко Світланою Святославівною, та  підтримкою у складі батьків і вчителів, поїхали на зустріч із містом мрії кожного – у Париж. Там лише за 4 дні ми зуміли побувати у багатьох визначних місцях: у Нотр-Дамі, Луврі, Версалі та на Ейфелевій вежі. Незабутні прогулянки паризькими вуличками, мостами, парками і площами, неймовірна екскурсія на туристичному кораблику Сеною, море сміху-страху і веселощів в Діснейленді.

Славетний Нотр-Дам запам’ятався величчю вітражів; у пам’яті закарбувався вечірній Париж у барвах заходу сонця, який ми спостерігали під час прогулянки по водах Сени; величний Версаль, резиденція французьких королів, залишив після себе справді «королівські» спогади неймовірної краси як самого музею, так і парку навколо.

Хоч ми й не сподівалися, але нам неймовірно пощастило побувати в Луврі, та на власні очі побачити не репродукції, а справжні картину «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі, статуї «Венеру Мілоську», «Ніку Самофракійську», безліч інших фресок, пейзажів, портретів, саркофагів, предметів побуту тощо.

Ейфелева Вежа… Найзаповітніша мрія усіх мандрівників. Особливо увечері, коли щогодини вона мерехтить неначе зоряне небо. Від захоплення щемить серце, коли ви знаходитесь на самому вершечку, звідки видно весь Париж як на долоні. Ту нереальну красу неможливо передати словами і навіть фото. Це обов’язково повинен побачити кожен.

Цілий один день нашої подорожі був присвячений казковому сну дитинства, дому мультперсонажів – Діснейленду, найпопулярнішому парку розваг Європи. Там кожен з нас знайшов щось для себе: хтось захотів відчути викид адреналіну від крутих віражів гірок чи кімнати страху, інші ж надали перевагу спокійним дитячим атракціонам, а були й такі, що встигли насолодитися цим парком на повну. Але для кожного це був неповторний день, адже не так часто здійснюються твої мрії.

Не лише розважалися, а й творчо працювали. Головною метою цієї подорожі була участь в 13-му міжнародному фестивалі-конкурсі «Etoiles de Paris» (з фр. – Зірки Парижа), що проходив у приміщенні одного з аматорських театрів у самому серці французької столиці. За відзнаки у таких номінаціях, як гра на музичних інструментах, вокал та народна хореографія боролися учасники із Литви, Франції, Росії, і, звісно ж, України. Підкорювали сцену та серця журі моторна «Гуцулка» та кокетлива «Дібровчанка» у виконанні «Веселинки». Радості не було меж, коли червоноградський колектив оголосили володарями другого місця у номінації «народна хореографія» серед змішаних вікових груп. Коротка мить, яка запам’ятається нам назавжди! Цей фестиваль був важливою сходинкою у творчому рості танцівників ансамблю, адже кожнісінький виступ, а особливо такий вагомий, це досвід.

Дорогою додому «Веселинка»  побувала ще й у затишному німецькому місті Нюрнберзі, провела час в старій частині міста, оглянувши як і середньовічний замок, так і її сучасний вигляд. І звідти також додому привезла неоціненний багаж приємних спогадів.

Загалом, подорож була незабутньою. Незліченна кількість посмішок, обіймів, тисячі кілометрів нічних автобусних переїздів, багато-пребагато пройдених і протанцьованих кроків, чудова погода, незмірна хвиля слів і фото – ті моменти, які ми пережили за цей тиждень, варто пережити кожному, чого «Веселинка» усім і бажає.

Федюра Олена, Шумчук Світлана, гімназистки 6-Б класу

 

Дистанційне навчання

G-Suite for Education - пакет хмарних сервісів Google
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів
 

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор