Від подвигу героїв Крут до Небесної сотні

01 березня 2018 року гімназисти 5(9)-В класу разом із своїм куратором Холонівською Іриною Леонтіївною та педагогом-організатором Каспрук Ольгою Володимирівною підготували виховну годину до дня вшанування пам’яті подвигу Героїв Крут та Небесної сотні. Вже через, майже, сто років від подій на станції Крути, де юні хлопці-захисники національної державності пожертвували своїм життям, на Майдані, в центрії Києва, їхній подвиг повторили справжні патріоти своєї держави.

29 січня 1918 року юні студенти вступили в нерівних бій із ворогом, тих, хто вижив безжально катували, дико знущались. І хто б міг подумати, що й сьогодні ми будемо боронити свою волю, державність та незалежність із зброєю в руках. Гімназисти 5(9)-В класу прочитали вірші присвячені героям Крут та Небесної Сотні та разом із іншими учнями переглянули відео про події на Майдані. Під пісню “Мамо, не плач” згадали імена безневинно загиблих героїв.

Між цими подіями ціле століття, а стільки спільного. Ніхто з них не був солдатом, ніхто не хотів помирати, а могли б ще жити та радіти сонцю й новому дню, створювати сім’ї, будувати країну – та не судилося! Їхня доля – самопожертва на благо України, за честь і волю, за народ! І ми вовік будемо пам’ятати їхні імена та дякувати за мирне небо, за посмішку дитини, за те, що ми – українці!

0
0
0
s2smodern

Дистанційне навчання

HUMAN Уроки - платформа перевірки і тренувань знань
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор