Юний талант

Фізика – одна із найцікавіших та найскладніших наук. Та той, хто заглибиться у її безмежний простір, назавжди віддасть їй своє серце. Ми раді, що у нашій гімназії працює справжня натхненниця, яка вміє захопити гімназистів, відкрити безліч граней фізики – Оксана Ярославівна Дяків. Під її керівництвом уже декілька років поспіль гімназисти беруть участь у міських та обласних олімпіадах з фізики, пишуть науково-дослідницькі роботи та займають призові місця. 

Високих успіхів у цій галузі знань досяг гімназист 6(10)-Б класу Волков Антон. Уже третій рік поспіль він здобуває перемоги.

12 лютого 2018 року у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Антон зайняв II місце. Його робота на тему “Фотонні кристали” є актуальною, оскільки, сучасні тенденції розвитку систем обробки інформації з кожним роком потребують збільшення швидкості та якості обчислення, які виконують сучасні комп’ютери, і рішення цієї проблеми багатьом дослідникам бачиться в залученні оптичних технологій.

17- 18 лютого 2018 року відбувся обласний етап олімпіади з фізики, де Антон справився чудово, зайнявши III місце. Це доказ того, як багато залежить від вміння вчителя розкрити талант учня. 

Вітаємо тебе, Антоне, та бажаємо і надалі розвивати свій хист, нових тобі досягнень та цікавих відкриттів.

Дистанційне навчання

G-Suite for Education - пакет хмарних сервісів Google
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів
 

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор