«Україна в легендах та переказах»

У гімназії є чудова традиція, відкривати для себе Україну через її фольклорну спадщину – легенди та перекази. Цього року конкурс інсценізації проходив 23 листопада 2017 року серед учнів 3(7)-х класів. Гімназисти ретельно готувались і продемонстрували свій артистизм, творчий підхід, чудові костюми та декорації, талановиті постановки.

Розпочали конкурсну програму учні 3(7)-Б класу із легендою про озеро Синевир – візитною карткою Карпат, унікальне, незбагненної краси, яке в народі називають «Морське око».  Легенди про нього передаються з покоління до покоління. 

Українська поетеса Ірина Калинець писала: «Непам'ять – це павутина, яка засотує в безчинність розум і серце, сестра байдужості до правди і добра, до кривди й зла…». Гімназисти 3(7)-А класу заглибившись у сиву давнину, у княжі часи, відтворили на сцені легенду «Євшан-зілля» з «Галицько-Волинського літопису». 

Тематика українських легенд надзвичайно різноманітна. Великий інтерес викликав в наших предків рослинний світ. До нашого часу дійшло багато міфів, легенд, повір’їв про калину, волошки, ромашку, мак. Одну з таких легенд запропонував переглянути 3(7)-В клас – «Про червоний мак».

За результатами журі у складі Гут А.В. (заступника директора з навчально-виховної роботи), Фялковської О.Т. (практичного психолога) та Єлизавети Мусій (учениці 6(10)-Б класу) перемогу здобув 3(7)-Б клас. Друге місце у 3(7)-В та третє – 3(7)-А.
Дякуємо всім за чудовий вечір української фольклорної спадщини! 

0
0
0
s2sdefault

Дистанційне навчання

G-Suite for Education - пакет хмарних сервісів Google
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів
 

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор