Дзвоник радісно лунає, всіх в гімназію закликає

Першого вересня знову пролунав гімназійний дзвоник і Червоноградська гімназія відкрила свої двері юним гімназистам.

У цей день, після довгих літніх канікул, зустрілися учні та їхні наставники, усе навколо наповнилося радісним гомоном, сміхом, веселими розмовами.

Ми дуже раді прийняти у свою гімназійну родину юних першокласників, які з нетерпінням чекали цього дня усе літо. Та переживали вони дарма, адже стежиною знань їх поведуть чудові вчителі та їхні наставники Леся Богданівна Кузьма, Надія Олександрівна Бродюк  та Ольга Юріївна Конфедерат.

Особливим цей день став і для майбутніх випускників, адже це їхнє останнє перше вересня у стінах рідної гімназії. З трепетом у серці, взявши першокласників за руку вони провели їх у світ науки та знань.

Директор гімназії, Наталія Дмитрівна Савченко, привітала усіх присутніх з початком нового навчального року, та побажала успіхів у навчанні. На добру путь благословив о.Іван. Із словами привітання звернувся до гімназистів учасник АТО Пачковський Михайло Васильович, батько учениці 2(6)-В класу Пачковської Христини. Ми усі вдячні нашим захисникам за мирне небо та спокій у душі!
Перше вересня – завжди хвилююче та емоційне. Тож, усіх з початком нового навчального року. І пам’ятайте, коріння науки - гіркі, а плоди – солодкі. Успіхів у навчанні!

Учениця 5(9)-Б класу Дікальчук Наталя