Мозаїка творчих ідей

19 листопада 2018 року в актовій залі Червоноградської гімназії відбулося відкрите засідання літературної вітальні та гуртка «Перлина слова» під загальною назвою «Мозаїка творчих ідей». На засіданні були присутні гімназисти 1(5) класів. Метою заходу було познайомити творчі таланти з можливостями росту в межах міста.

Завідувач бібліотеки Кус Ірина Богданівна зробила огляд книжкової виставки «Літературний Червоноград». Розповіла про літературно-мистецькі об’єднання, зокрема «Третій горизонт», про дитячі конкурси: імені В. Дроцика, «Мій перший вірш», про альманахи, що видаються. Старшокласниця Оленка Федюра прочитала власні вірші, розказала про свої збірки та про участь в МАЛІЖі. Гостею нашої зустрічі була авторка слів гімну гімназії, вчитель математики Дудар Ірина Йосипівна. Вона читала вірші і закликала дітей частіше звертати увагу на красу навколо нас і свої враження не боячись викладати на папір, тоді все неодмінно вийде. З гордістю згадувала ученицю Марію Капінос, яка видала свою книжку за кордоном. А писати вона почала ще в школі.

Вчитель української мови та літератури, керівник гуртка Гловацька Людмила Василівна показала 13 випусків збірника дитячих творів гімназії «Перлина слова». Вона наголосила, що особливо радіє з того, що останній випуск налічує 108 сторінок. Показала фото із колишньої зустрічі з Іриною Йосипівною і надруковані її твори. А далі звучали вірші, сучасне фентезі, уривки оповідань у виконанні авторів: Федюри Олени 6(10)–Б клас, Захарко Оксани 5(9)-А, Шевчук Христини 5(9)-Б, Куриляк Наталії 5(9)-Б, Стельмаха Юрія 3(7)-В, Бабічук Катерини 5(9)-Б, Батюка Тараса 1(5)-В, Макутри Софії 3(7)-В, Петренко Яни 5(9)-Б, Владики Олі 2(6)-В.

0
0
0
s2sdefault

Дистанційне навчання

G-Suite for Education - пакет хмарних сервісів Google
 
 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти ліцеїстів
 

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для учнів, вчителів та батьків

 

 

 

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор